fbpx
Извршна канцеларија
pngГлобално истражување за претприемништвоpatpatПат кон кариераОпштествена одговорност на претпријатијаDear West

Владимир МаринковскиВладимир Маринковски, помлад соработник на проект
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+ 389 2 3088 972

Роден на 10.07.1992 во Тетово. Дипломирал на Економски Факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје на департман економија. Има претходно работно искуство во приватниот сектор. Од март 2017 година работи во МРФП на позиција помлад соработник на проекти.